ZÍSKEJTE NEJVÝHODNĚJŠÍ A OKAMŽITÝ PŘÍSTUP KE KOMPLETNÍ DATABÁZI ŠKOLENÍ A KURZŮ

Kurzy účetnictví online i pro začátečníky

Všechny informace z oboru budete mít na jednom místě za výjimečných podmínek!

ŽIVÁ ONLINE ŠKOLENÍ

VIDEO KURZY

KOMUNITU KOLEGŮ

Pracujete v oblasti daní, mezd a účetnictví?

Potřebujete poradit od někoho zkušenějšího?

Chcete se vyhnout chybám?

Potřebujete se vzdělávat?

Potřebujete trvalý zdroj odborných informací ?

Jste na tom podobně jako jsme byli my?

Z vlastní praxe víme jaké to je, být na vše sami, informace si pracně hledat, shánět, obvolávat, ověřovat, a nakonec pochybovat, jestli je řešení správné.

Možná si to trochu zjednodušujete hledáním na internetu. Kupujete si potřebná školení či tréninky. Ovšem, vyznat se v tom ohromném množství nabídek není vůbec jednoduché. Pořizovat si jednotlivé kurzy není také příliš levné, musíte se rozhodnout, jaký kurz si zaplatit, a který už ne. V minulosti jsme řešili úplně stejné problémy.

Ale nyní pro vás máme řešení.

STAŇTE SE ČLENY NAŠEHO KLUBU

Kurzy účetnictví online i pro začátečníky

VSTUPEM DO KLUBU ZÍSKÁTE:

• 3 - 4 ŽIVÁ ONLINE ŠKOLENÍ KAŽDÝ MĚSÍC
    Online školení na nová aktuální témata z oboru, s možností komunikace s lektorem.
  • KOMPLETNÍ DATABÁZI VIDEO ŠKOLENÍ Z OBLASTI DANÍ, MEZD A ÚČETNICTVÍ
    Video školení jsou dostupná IHNED, obsahují vždy písemné podklady a video záznam s minutovou stopáží. V roce 2023 garantujeme více než 45 školení.
  • NĚKOLIK BONUSŮ ZDARMA VE FORMĚ ONLINE ŠKOLENÍ Z DALŠÍCH OBLASTÍ
    Školení z oblasti personalistiky, MS Office, osobního rozvoje, ...taková, která by se Vám mohla hodit a Vaši práci udělat efektivnější.
  • TESTY A SOUTĚŽE
    Zkušební testy k ověření Vašich znalostí a soutěže o ceny.
  • PŘÍSTUP DO KOMUNITY ČLENŮ
    Stanete se součástí komunity klientů využívající naše služby, propojíme Vás navzájem, budete mít možnost se radit a učit od zkušenějších kolegů a naopak můžete poradit těm začínajícím, či méně zkušeným.
  • DLOUHODOBOU PODPORU A POMOC
    V případě, že budete mít jakékoliv dotazy či přání, můžete se na nás obrátit.
  • PŘÍSTUP NA NEOMEZENÝ POČET ZAŘÍZENÍ
    Využívat výhody KLUBU můžete z jákehokoliv Vašeho zařízení (PC, notebook, tablet, telefon).
  • WEBINÁŘE A ROZHOVORY
    Rozhovory s tvůrci školení, webináře na Vámi zvolené téma.
  • VYJÍMEČNÉ A NEVEŘEJNÉ NABÍDKY
    Neveřejné, výjimečně výhodné podmínky na online kurzy v dalších segmentech vzdělávání.
  • PŘEKVAPENÍ 🙂
    A ještě některá další překvapení. Ale aby to bylo překvapení, tak zatím nemůžeme prozradit více jen, že se Vám určitě budou líbit 🙂

Nyní se staráme o více než 1 250 zákazníků.

Pouze pro prvních 300 ČLENŮ nabízíme členství v KLUBU za mimořádnou zaváděcí cenu !!!

Aktuální hodnota všech dostupných školení je již 54. 888 Kč a bude se nadále zvyšovat.

ROČNÍ PLATBA
ČLENSTVÍ V KLUBU

bez DPH

ALE POZOR CENA PLATÍ DOŽIVOTNĚ!!!

Vyzkoušejte členství v klubu bez rizika. Pokud v prvních 30 dnech od zaplacení nebudete spokojeni, garantujeme Vám vrácení peněz, bez otázek.

Naše školení jsou ověřená desítkami klientů a firem

Dává nám to punc věrohodnosti a Vám záruku spokojenosti

Ráda se k vám vracím, absolvovala jsem u vás již několik prezenčních školení a cítila jsem se tam vždy dobře. Školení jsou kvalitně organizovaná se skvělými lektory. Nyní jsem poprvé zkusila zvolit formu online školení (z kanceláře) a moc se mi to líbilo.
Iveta K.Účetní
Bylo fajn, že školení proběhlo formou online, že jsem nemusela v mrazivém počasí nikam cestovat a brzo vstávat. Vlastně celkově oceňuji fakt, že jsem školení mohla absolvovat z pohodlí domova, neboť v současné době musím být doma s dětmi.
Simona J.Účetní
Zúčastnila jsem se vašeho online školení poprvé a chci vám sdělit, že jsem byla maximálně spokojena. Chválím především skvělého lektora, organizaci i technickou podporu. Rozumné jsou i ceny vašich seminářů. Momentálně mám vybrané tři další kurzy.
Ladislava K.účetní