Tlačítka sociálních médií

1) Funkční

Wordpress (website development, settings, logged in)
Mioweb (session)
PHP (website development - PHPSESSID)
YouTube (video display-session)
Facebook (actpresence, csm, wd)
Google Ad Sense (settings)

2) Marketingové

Facebook (facebook.com - fbc, fbm, xs, fr, act, fbp, datr, cuser, sb) - meření konverzí, cílení reklamy, funkce sociálních pluginů pro Facebook, tlačítka To se mi líbí, Sdílet)
Youtube (youtube.com - gps, visitor_info1_live, ysc, pref ) - přihlášení na Youtube, funkce a nastavení přehrávače videí, lokace, preference)

3) Statistické /analytické

Google Tag Manager - Správce značek
Google Analytics (analytics.google.com - gid, ga, gat) - analýza návštěvnosti a chování
Google Ad Sense (glc_au)

Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré zpracování osobních údajů a nakládání s osobními údaji se řídí Zásadami ochrany osobních údajů Provozovatele, dostupnými na Internetové adrese: https://skoleniproucetni.cz/ochrana-osobnich-udaju/

Kontaktní údaje

Medano Trade s.r.o.