Volná pracovní místa

Do našeho online školícího týmu www.skoleniproucetni.cz hledáme spolehlivé spolupracovníky pro vedení jednotlivých oborů, o které postupně rozšiřujeme naše stávající portfolio.

Momentálně sháníme parťáky pro tyto obory:

• Daně, mzdy a účetnictví
  • Personalistika
  • Microsoft 365
  • Osobní rozvoj
  • Marketing
  • Google aplikace

Budete odborným garantem daného oboru, vaším úkolem bude vést ho a řídit, navrhovat a realizovat školení, vítáno i lektorské zapojení.

Hledáme zkušené lidi, pro které je jejich obor koníčkem, daná práce je opravdu baví a mají chuť své zkušenosti sdílet a předávat ostatním.

Forma spolupráce dohodou, zatím neplánujeme HPP. Volná pracovní doba, rozsah dle a možností a dohody. Práce z domova.

Dále hledáme online personalistu/personalistku

Vaším úkolem bude realizace výběrového řízení pro přijetí nových zaměstnanců či spolupracovníků, zejména rozšíření stávajícího online školícího týmu,

Forma spolupráce dohodou, zatím neplánujeme HPP. Volná pracovní doba, rozsah dle možností a dohody, cca 10-15 h týdně, spolupráce vhodná i pro maminky na MD,RD. Práce online, z domova.

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám na e-mail petr@skoleniproucetni.cz

Navštivte nás i na sociálních sítích: