Školení ZDARMA s lektorem

Ing. Petrem Koutem, CSc. na téma

NOVINKY V ZÁKONĚ O DANÍCH Z PŘÍJMŮ A V ZÁKONĚ O NEMOVITÝCH VĚCECH

Jste účetní a potřebujete se rychle zorientovat v nejnovějších změnách daňových zákonů?

Hledáte efektivní způsob, jak zůstat vždy o krok napřed v rychle se měnícím světě účetnictví a daní?

Potřebujete porozumět dopadům nových pravidel v zákoně o dani z nemovitých věcí?

Zadejte svůj e-mail a my vám zašleme exkluzivní padesáti minutové školení
v hodnotě 899 Kč, které vám pomůže zvládnout novinky v daňových zákonech,
zcela ZDARMA! Buďte vždy o krok napřed!

Školením Vás provede zkušený lektor:

Ing. Petr KOUT, CSc.

Daňový poradce
Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Do roku 1990 pracoval jako výzkumný a vědecký pracovník. Více než 30 let se věnuje účetnímu a daňovému poradenství, přednáškové a publikační činnosti. Je členem Komory daňových poradců ČR. A nyní také působí jako učitel na Soukromé vysoké škole ekonomické Znojmo, s.r.o.

Jak to vše bude probíhat...

Vyplňte formulář

Nejprve musíte vyplnit formulář výše, abychom vědeli komu a kam máme video školení zaslat.

Přístup najdete v emailu

Přístup k online školení najdete ve svém emailu (který jste vyplnili do formuláře).

Video školení

Školení je ve formě videa, které si můžete pustit kdykoliv. Video má i minutovou stopáž, a tak můžete mezi kapitolami lehce přeskakovat.

Podpora

Pokud budete mít jakékoliv dotazy (k videu, ke školení nebo pro další informace), je Vám k dispozici naše podpora na emailu.

Naše školení jsou ověřená desítkami klientů a firem

Dává nám to punc věrohodnosti a Vám záruku spokojenosti

Dobré školení a výborný lektor p. Ing. Kout, CSc. Vysvětluje precizně, tak aby to pochopilo co nejvíce lidí.
Jarmila K. (VTN-Servis)
Mám již několik školení a jsem spokojená. Materiály jsou dostačující a přednes lektora je také v pořádku. Vždy vše dobře a srozumitelně vysvětlí. Jsem moc spokojená.
Marie J.
Školení je pěkně připravené a srozumitelné
Lenka P.
S formou online školení jsem velmi spokojena. Vše funguje bez problémů a nejvíce se mi líbí, že je z každého online školení záznam, takže když nestíhám, nebo se potřebuji k nějaké oblasti vrátit, tak mám možnost tak učinit dle vlastních možností.
Monika J.
Vaše školení informuje včas o legislativních změnách v dané oblasti. Ke školení je snadný a srozumitelný přístup. Lektor je vybírán s pečlivostí a hlavně který dané oblasti rozumí. Podpora školení je perfektní.
Marcela P.
S online školením jsem byla spokojena. Výklad byl srozumitelný a pro mě přínosný. Výhrady nemám.
Ivana M.
Ráda se k vám vracím, absolvovala jsem u vás již několik prezenčních školení a cítila jsem se tam vždy dobře. Školení jsou kvalitně organizovaná se skvělými lektory. Nyní jsem poprvé zkusila zvolit formu online školení (z kanceláře) a moc se mi to líbilo.
Iveta K.Účetní
Bylo fajn, že školení proběhlo formou online, že jsem nemusela v mrazivém počasí nikam cestovat a brzo vstávat. Vlastně celkově oceňuji fakt, že jsem školení mohla absolvovat z pohodlí domova, neboť v současné době musím být doma s dětmi.
Simona J.Účetní
Zúčastnila jsem se vašeho online školení poprvé a chci vám sdělit, že jsem byla maximálně spokojena. Chválím především skvělého lektora, organizaci i technickou podporu. Rozumné jsou i ceny vašich seminářů. Momentálně mám vybrané tři další kurzy.
Ladislava K.účetní