JSME VÁŠNIVÍ ONLINE PRŮVODCI
VE SVĚTĚ DANÍ, MEZD A ÚČETNICTVÍ

Pomáháme Vám dělat Vaši práci snadnější

Naším posláním je potřebné informace zjednodušovat a předávat Vám je jednoduchou a pochopitelnou formou.

Mgr. Jarka Hloužková a Petr Juha

Rovnou si to s námi můžete vyzkoušet ⤵︎

TENTO TÝDEN ZCELA ZDARMA KURZ

Pracovní smlouvy (DPP i DPČ)

V běžném prodeji za 1850 Kč, pro Vás nyní zdarma. Žádný háček v tom není. Jednoduše zadejte svůj e-mail a ihned získáte přístup k celému školení (5 hodin záznamu).

Tímto školením prošlo už 0 lidí

NEBO SI VYBERTE JEDEN Z NAŠICH NOVÝCH KURZŮ

ŽIVĚ ONLINE 26.1.2022, Lektorky: Jana Dorčáková, Mgr. Martina Huřťáková
ŽIVĚ ONLINE 10.2.2022, lektor: Ing. Petr Kout, CSc.
ŽIVĚ ONLINE 23.2.2022, lektorka: Ing. Marie Hajšmanová
ŽIVĚ ONLINE 25.2.2022, lektorka: Ing. Růžena Klímová
Finanční úřad online
ŽIVĚ ONLINE 10.3.2022, lektor: Ing. Václav Benda
ŽIVĚ ONLINE 18.3.2022, lektorka: Jana Dorčáková
karanténní příspěvek
ŽIVĚ ONLINE 24.3.2022, lektorka: Ing. Růžena Klímová

Jsme vášniví online průvodci ve světě daní, mezd a účetnictví.

Školíme on-line a pomáháme Vám dělat Vaši práci snadnější. Rádi o své klienty pečujeme a děláme jim radost. Proto u nás najdete vždy jedno celé školení zcela zdarma a spoustu dalších kurzů na různá témata.

U živých školení pečlivě ladíme termíny. A někdy je to celkem fuška. 🙂 Musíme pro Vás najít ty správné - ne když je zrovna DPH. Naštěstí jsou naše školení dosupná i ze záznamů.

Mgr. Jarka Hloužková a Petr Juha

Naše školení jsou ověřená stovkami klientů a firem

Dává nám to punc věrohodnosti a Vám záruku spokojenosti

Ráda se k vám vracím, absolvovala jsem u vás již několik prezenčních školení a cítila jsem se tam vždy dobře. Školení jsou kvalitně organizovaná se skvělými lektory. Nyní jsem poprvé zkusila zvolit formu online školení a moc se mi to líbilo.
Iveta K.účetní
Bylo fajn, že školení proběhlo formou online, že jsem nemusela v mrazivém počasí nikam cestovat a brzo vstávat. Vlastně celkově oceňuji fakt, že jsem školení mohla absolvovat z pohodlí domova, neboť v současné době musím být doma s dětmi.
Simona J.účetní
Zúčastnila jsem se vašeho online školení poprvé a chci vám sdělit, že jsem byla maximálně spokojena. Chválím především skvělého lektora, organizaci i technickou podporu. Rozumné jsou i ceny vašich seminářů. Momentálně mám vybrané tři další kurzy.
Ladislava K.účetní

Budeme s Vámi rádi v kontaktu

Školení pro účetní s.r.o

Špálova 2198/25 323 00 Plzeň