REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Školení mi přineslo nový přehled o novinkách ve mzdové agendě, ze kterých jsem měla celý loňský rok strach, vždy když média avizovala, že dojde k velké změně při výpočtu nároku na dovolenou. Zároveň jsem si ujasnila, jak to bude s novými daněmi pro zaměstnance i OSVČ.
Zdenka J.mzdová účetní
Bylo fajn, že školení proběhlo formou online, že jsem nemusela v tomto mrazivém počasí nikam cestovat a brzo vstávat. Vlastně celkově oceňuji fakt, že jsem školení mohla absolvovat z pohodlí domova, neboť v současné době musím být doma s dětmi na distanční výuce.
Simona J.účetní
Obecně mě zaujala všechna témata, nemám vyloženě žádné téma vyhraněné, neboť se často vzájemně prolínají. Bylo důležité získat informace, jak se upravují limity např. pro srážky ze mzdy, nové hranice minimální mzdy nebo nový výpočet dovolené místo ve dnech, tak v hodinách.
Veronika J.mzdová účetní a personalistika
Školení bylo dobře připravené a vedené. Z výkladu je vidět, že paní lektorka má dokonalý přehled o aktuálních předpisech a také o jejich vývoji v předchozím období. Dokáže velmi přesně popsat změny a na příkladech názorně vysvětlit, na co si dát pozor. To je pro každou účetní velmi přínosné.
Lenka J.mzdová účetní
Školení vedené paní Ing. Klímovou se mi velmi líbilo, paní lektorka hovořila velmi podrobně a věcně k obsáhlému okruhu témat. Vše bylo podrobně vysvětleno a následná diskuse s dotazy byla také zajímavá. Materiály ke školení jsou dobře a srozumitelně zpracovány. Byla velice spokojená. Ještě jednou děkuji.
Renáta W.účetní
Proč jsem si vybrala právě vás? Ráda se k vám vracím, absolvovala jsem u vás již několik prezenčních školení a cítila jsem se tam vždy dobře. Školení byla kvalitně organizovaná a výběr lektorů byl vždy výborný. Nyní jsem poprvé zkusila zvolit formu online školení a moc se mi to líbilo.
Iveta K.účetní
Jakmile jsem si přečet nové změny pro letošní rok, měl jsem chuť s celým tím programováním praštit. Copak změny v daních, nemocenských, exekucích..... to už je pro nás rutina. Krom stravovacích paušálů, které vyžadovaly nové položky pro dodanění, vlastně nic zvláštního. Ovšem perla změn pro letošní rok 2021 je výpočet nároku na dovolenou. Za 30 let, co se starám o běh mzdového software, jsem nic tak hloupě vymyšleného nezažil, a to je s čím soutěžit. Dnes vím, že to někteří vzdali a obvolali zákazníky, že končí. Já měl sto chutí s tím praštit také. Už mě to připadá nefér vůči účetním, které musí hlídat neskutečné množství položek už tak. Teď navíc jim přibyla další, kterou už si ručně uhlídá jen opravdu výjimečná účetní. Začínám to vnímat jako bič, kterým lze rychle trestat téměř každou statečnou účetní, která neuteče. Ani já jsem nakonec neutekl. Po prvním přečtení nároku na dovolenou by byl můj případně nahraný komentář k ničemu. Musel by se vypípat a zbyly by tam akorát spojky. Znechuceně jsem to odložil a týden střádal energii, abych to vzal znovu do ruky. Pak jsem absolvoval online školení Ing. Klímové, které mě opravdu nakoplo, a tak jsem do té problematiky dovolené vletěl. Bylo znát, když jsou materiály od lidí, co své práci rozumí a umí je citlivě přizpůsobit do srozumitelnosti. Abych použil paradox, řeknu, že našli logiku v nelogice. Trošku si zaparafrázuji slova W.A Mozarta "Mí účetní mi rozumí". Získané materiály ze školení obsahovaly pro mě nejdůležitější část, a tou byly příklady! Krásně vystavěné, lehce zkontrolovatelné a v dostatečném množství. Pro jistotu mám materiály z více zdrojů, ale tyto způsobily, že se to zvládlo. Dnes už "mí účetní" mají změny na stole.
Slávek Z.vývojář softwaru pro mzdy

Navštivte nás i na sociálních sítích: