REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ
Ráda se k vám vracím, absolvovala jsem u vás již několik prezenčních školení a cítila jsem se tam vždy dobře. Školení jsou kvalitně organizovaná se skvělými lektory. Nyní jsem poprvé zkusila zvolit formu online školení a moc se mi to líbilo.
Iveta K.účetní
Bylo fajn, že školení proběhlo formou online, že jsem nemusela v mrazivém počasí nikam cestovat a brzo vstávat. Vlastně celkově oceňuji fakt, že jsem školení mohla absolvovat z pohodlí domova, neboť v současné době musím být doma s dětmi.
Simona J.účetní
Zúčastnila jsem se vašeho online školení poprvé a chci vám sdělit, že jsem byla maximálně spokojena. Chválím především skvělého lektora, organizaci i technickou podporu. Rozumné jsou i ceny vašich seminářů. Momentálně mám vybrané tři další kurzy.
Ladislava K.účetní
Obecně mě zaujala všechna témata, nemám vyloženě žádné téma vyhraněné, neboť se často vzájemně prolínají. Bylo důležité získat informace, jak se upravují limity např. pro srážky ze mzdy, nové hranice minimální mzdy nebo nový výpočet dovolené místo ve dnech, tak v hodinách.
Veronika J.mzdová účetní a personalistka
Školení bylo dobře připravené a vedené. Z výkladu je vidět, že paní lektorka má dokonalý přehled o aktuálních předpisech a také o jejich vývoji v předchozím období. Dokáže velmi přesně popsat změny a na příkladech názorně vysvětlit, na co si dát pozor. To je pro každou účetní velmi přínosné.
Lenka J.mzdová účetní
Školení vedené paní Ing. Klímovou se mi velmi líbilo, paní lektorka hovořila velmi podrobně a věcně k obsáhlému okruhu témat. Vše bylo podrobně vysvětleno a následná diskuse s dotazy byla také zajímavá. Materiály ke školení jsou dobře a srozumitelně zpracovány. Byla velice spokojená. Ještě jednou děkuji.
Renáta W.účetní
Jakmile jsem si přečet nové změny pro letošní rok, měl jsem chuť s celým tím programováním praštit. Copak změny v daních, nemocenských, exekucích..... to už je pro nás rutina. Krom stravovacích paušálů, které vyžadovaly nové položky pro dodanění, vlastně nic zvláštního. Ovšem perla změn pro letošní rok 2021 je výpočet nároku na dovolenou. Za 30 let, co se starám o běh mzdového software, jsem nic tak hloupě vymyšleného nezažil, a to je s čím soutěžit. Dnes vím, že to někteří vzdali a obvolali zákazníky, že končí. Já měl sto chutí s tím praštit také. Už mě to připadá nefér vůči účetním, které musí hlídat neskutečné množství položek už tak. Teď navíc jim přibyla další, kterou už si ručně uhlídá jen opravdu výjimečná účetní. Začínám to vnímat jako bič, kterým lze rychle trestat téměř každou statečnou účetní, která neuteče. Ani já jsem nakonec neutekl. Po prvním přečtení nároku na dovolenou by byl můj případně nahraný komentář k ničemu. Musel by se vypípat a zbyly by tam akorát spojky. Znechuceně jsem to odložil a týden střádal energii, abych to vzal znovu do ruky. Pak jsem absolvoval online školení Ing. Klímové, které mě opravdu nakoplo, a tak jsem do té problematiky dovolené vletěl. Bylo znát, když jsou materiály od lidí, co své práci rozumí a umí je citlivě přizpůsobit do srozumitelnosti. Abych použil paradox, řeknu, že našli logiku v nelogice. Trošku si zaparafrázuji slova W.A Mozarta "Mí účetní mi rozumí". Získané materiály ze školení obsahovaly pro mě nejdůležitější část, a tou byly příklady! Krásně vystavěné, lehce zkontrolovatelné a v dostatečném množství. Pro jistotu mám materiály z více zdrojů, ale tyto způsobily, že se to zvládlo. Dnes už "mí účetní" mají změny na stole.
Slávek Z.vývojář softwaru pro mzdy
Vašeho školení jsem se zúčastnila poprvé, formou online přednášky a byla jsem maximálně spokojena. Vše bylo skvěle vysvětleno. Chválím skvělého lektora, podporu, dostatek materiálů i možnost si školení zpětně přehrát. Určitě doporučím dále.
Jana P.účetní

NAŠIMI KLIENTY MIMO JINÉ JSOU: