Hledáme zkušenou asistentku

Do našeho školícího týmu hledáme zkušenou asistentku (ambice na projektovou manažerku vítány).

Jsme dynamický tým, který nabízí vzdělávací online služby v oblasti účetnictví.

Přicházíme se vzdělávací formou, která dokáže pokrýt tři nejdůležitější potřeby klientů.

Odbornost, profesionalitu a flexibilitu.

Jaká bude vaše náplň práce?

• Hledáme posilu, která nám zcela samostatně pomůže v oblasti organizace školení, časového harmonogramu a komunikaci s klienty a lektory.
  • Vašim úkolem bude i správná organizace a propagace školení, sledování trendů v oblasti online vzdělávání.Hledáme někoho, kdo si rozumí s online nástroji, které podporují online komunikaci, prezentaci a prodej našich služeb.
  • Pokud jste i kreativec, můžete se zapojit do tvorby blogu a videí.
  • Momentálně používáme: Mioweb, Smartemailing, FAPI.

Jedná se o formu externí spolupráci, v počátku na 80 hodin měsíčně.

Napište nám:

• Čím Vás tato pozice zaujala?
  • Jaké jsou Vaše dosavadní znalosti a zkušenosti , které byste rád/a v této roli využila?
  • Které sociální sítě využíváte a jak?
  • Znáte nějaké technologie, které byste použila pro vytvoření webu či nástroj pro marketingovou komunikaci?

Vaše odpovědi společně s Vašim životopisem zašlete na adresu

podpora@skoleniproucetni.cz

Děkujeme za Váš zájem a spolupráci s naší společností .

Petr a Jarka z týmu Školení pro účetní s.r.o.