💥 ŽHAVÉ LETNÍ SLEVY 50% 💥

 NA VŠECHNA VIDEO ŠKOLENÍ

AKCE TRVÁ JEN DO KONCE ČERVENCE!!!

Použijte slevový kód:   LETO50

Hledáme externí online personalistu/stku do našeho týmu

POZICE JE AKTUÁLNĚ JIŽ OBSAZENA

Jsme společnost hledající zkušeného a angažovaného externího online personalistu/personalistku do našemu týmu. Pokud máte vášeň pro nábor zaměstnanců a chcete pracovat pohodlně z domova, máme pro vás skvělou příležitost.

Co bude vaším úkolem:

  • Nábor spolupracovníků: Budete hrát klíčovou roli při hledání a oslovování vhodných kandidátů pro naše různé projekty, www.okna-juha.cz , www.skoleniproucetni.cz a www.MTRkurzy.cz .
  • Inzerce a propagace: Vaše kreativita se uplatní při tvorbě a umístění inzerátů na online portálech, aby se pracovní nabídky dostaly k potřebnému počtu zájemců.
  • Databáze: Budete spravovat databázi uchazečů a vést prvotní komunikaci s potenciálními kandidáty.
    Vyhodnocení: Budete spolupracovat na výběru vhodných kandidátů.
  • Administrativní Úkoly: Zajišťovat potřebnou administrativu spojenou s personálními záležitostmi.

Práce z pohodlí domova:

Nabízíme flexibilní pracovní režim, který vám umožní efektivně pracovat z domova. Tato pozice je ideální i pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Co požadujeme:

  • Zkušenosti s náborem zaměstnanců.
  • Samostatnost a pečlivost při organizaci pracovních procesů.
  • Dobrou komunikaci a schopnost budovat vztahy s kandidáty.
  • Kreativitu a schopnost psát poutavé inzeráty.

Co nabízíme:

  • Odměnu dle dohody: Neplánujeme HPP, forma spolupráce bude upřesněna individuálně.
  • Flexibilní pracovní dobu: Pracujte podle svých možností v rozsahu cca 20-40 hodin měsíčně.

Pokud máte zájem stát se klíčovým členem našeho týmu a máte vášeň pro personalistiku, zašlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis na mailovou adresu juha@okna-juha.cz. Rádi vás lépe poznáme a probereme detaily této spolupráce.