ŽIVÁ ONLINE ŠKOLENÍ

Vysíláme v daný termín, obvykle od 9:00 hodin. Není nutné si nic instalovat, stačí se připojit pomocí kliknutí na odkaz v členské sekci.

Získáváte možnost ptát se přímo lektora osobně a také po dobu 14 dnů můžete využít e-mailovou poradnu. Hned druhý pracovní den budete mít k dispozici video záznam školení s podrobnou stopáží, ke školení se tak můžete snadno kdykoliv vrátit.

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

Nenašli jste téma, které jste hledali? Kontaktujte nás, pokusíme se téma zařadit do programu.

VIDEO ŠKOLENÍ

Předtočená online videa se školením jsou dostupná ihned. Po zaplacení (a připsání částky na náš účet) Vám na e-mail přijde přístup k video školení. Součástí video školení jsou také podkladové materiály a minutová stopáž, díky které můžete najít potřebná temata.

PREVENCE FINANCOVÁNÍ PROLIFERACE

23.4. 2024 09:00Online kurz č. 240423
Lektorka: JUDr. Plevová, Cena: 2.180,- Kč (bez DPH)

PROVÁDĚNÍ MEZINÁRODNÍCH SANKCÍ A ÚLOHA ÚČETNÍ