💥 ŽHAVÉ LETNÍ SLEVY 50% 💥

NA VŠECHNA VIDEO ŠKOLENÍ

AKCE TRVÁ JEN DO KONCE ČERVENCE!!!

Použijte slevový kód:   LETO50

KOPIE ÚVODNÍ STRÁNKY

JSME VÁŠNIVÍ ONLINE PRŮVODCI
VE SVĚTĚ DANÍ, MEZD A ÚČETNICTVÍ

Pomáháme Vám dělat Vaši práci snadnější

Naším posláním je potřebné informace zjednodušovat a předávat Vám je jednoduchou a pochopitelnou formou.

Petr Juha a RNDr. Věra Effenberger

A na začátek máme pro Vás malý dárek ⤵︎

ZDARMA Vám zašleme

DESATERO pro každou účetní 🙂

Pokud jste účetní, znáte svou práci, tak víte, jaká je to občas dřina. Chviličku se zastavte a my Vám pošleme něco pro zpříjemnění pracovního dne.

Desatero získalo již 0 lidí

U NÁS SE MŮŽETE VZDĚLÁVAT ONLINE V OBLASTI ÚČETNICTVÍ

Pořádámě živá online školení a také nabízíme předtočená video školení.

Vždy budete mít k dispozici veškeré materiály a také nějaký bonus navíc zdarma.

VYBERTE SI JEDEN Z NAŠICH NOVÝCH KURZŮ

Lektor:
Bc. Martin Košta
ŽIVĚ ONLINE 14.12.2023
Lektorka:
Ing. Růžena Klímová
ŽIVĚ ONLINE 9.1.2024
Lektor:
Ing. Petr Kout, CSc.
ŽIVĚ ONLINE 11.1.2024
Lektorka: JUDr. Ing. Magdaléna Plevová
ŽIVĚ ONLINE 16.1.2024

Jsme vášniví online průvodci ve světě daní, mezd a účetnictví.

Školíme on-line a pomáháme Vám dělat Vaši práci snadnější. Rádi o své klienty pečujeme a děláme jim radost. Proto u nás najdete vždy jedno celé školení zcela zdarma a spoustu dalších kurzů na různá témata.

U živých školení pečlivě ladíme termíny. A někdy je to celkem fuška. 🙂 Musíme pro Vás najít ty správné - ne když je zrovna DPH. Naštěstí jsou naše školení dostupná i ze záznamů.

Petr  Juha a RNDr. Věra Effenberger

Naše školení jsou ověřená stovkami klientů a firem

Dává nám to punc věrohodnosti a Vám záruku spokojenosti

Ráda se k vám vracím, absolvovala jsem u vás již několik prezenčních školení a cítila jsem se tam vždy dobře. Školení jsou kvalitně organizovaná se skvělými lektory. Nyní jsem poprvé zkusila zvolit formu online školení a moc se mi to líbilo.
Iveta K.účetní
Vašeho školení jsem se zúčastnila poprvé, formou online přednášky a byla jsem maximálně spokojena. Vše bylo skvěle vysvětleno. Chválím skvělého lektora, podporu, dostatek materiálů i možnost si školení zpětně přehrát. Určitě doporučím dále.
Jana P.účetní
Zúčastnila jsem se vašeho online školení poprvé a chci vám sdělit, že jsem byla maximálně spokojena. Chválím především skvělého lektora, organizaci i technickou podporu. Rozumné jsou i ceny vašich seminářů. Momentálně mám vybrané tři další kurzy.
Ladislava K.účetní