Právě probíhají VELIKONOČNÍ SLEVY: 40 % na všechna VIDEO ŠKOLENÍ!

🎁 🐰 🐣 Při objednávce zadejte kód:  VELIKONOCE40P-SPU

Akce končí za:

Daňové povinnosti v roce 2022

DAŇOVÝ KALENDÁŘ pro rok 2022, který vydalo Ministerstvo financí ve Finančním zpravodaji vás upozorní na daňové povinnosti a vy budete mít přehled a nestane se, že na některou svoji povinnost zapomenete.
Informace o tom, kdo je poplatníkem nebo plátcem některé daně či pojistného, v jakých termínech se podává daňové přiznání nebo vyúčtování, dokdy je povinen každý poplatník (plátce) zaplatit daň či pojistné a případně další povinnosti vážící se k jednotlivým daním či pojistnému, najdete v příslušných právních předpisech a v některých případech ve speciálních letácích, které jsou volně k dispozici na všech finančních a celních úřadech, či na jejich internetových stránkách.

DAŇOVÝ KALENDÁŘ ke stažení ZDE >>

Více informací zde >>