Kryptoměny

Generální finanční ředitelství vydalo informace k daňovému posouzení transakcí s kryptoměnami.

Ve finanční zprávě vydané GFŘ najdete přehled zákonů, směrnic a vyhlášek, z nichž informace GFŘ vychází. Dále se dozvíte, jak je při obchodování s kryptoměnami postupováno z hlediska DPH a daně z příjmů jak právnických, tak i fyzických osob.

Rovněž se můžete seznámit s informacemi ohledně účtování kryptoměn.

ZDE se můžete seznámit s daňovými povinnostmi, které vyplývají z činností s kryptoměnou >>

A pokud chcete získat kompletní informace a dozvědět se více k účtování a danění kryptoměn, budou v nejbližší době pro Vás připraveny na našem online kurzu dne 16.6.2022 s Ing. Lenkou Kruntorádovou, MBA. Kurz bude po té dostupný i ze záznamu.