Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výzvu k programu COVID 2022 – Sektorová podpora

Od 5. dubna do 12. května 2022 budou podnikatelé z vybraných sektorů moci žádat o podporu z programu COVID 2022 – Sektorová podpora.

Program pomůže nejvíce zasaženým podnikatelům z oblasti cestovního ruchu a stravovacích služeb, jako jsou hotely, restaurace, provozovny rekreačních ubytovacích služeb nebo cestovní kanceláře a agentury. Z oblasti pořádání akcí se pak jedná např. o organizátory sportovních, kulturních nebo konferenčních akcí.

Více informací ZDE >>