Nová online služba Informace o zaplacených zálohách na pojistné na důchodové pojištění OSVČ nahradila rozesílání tzv. inventur pohledávek

Podnikáte? Jste OSVČ? Neočekávejte již od ČSSZ Inventuru pohledávek. Toto potvrzení bylo nahrazeno novou online službou „Informace o zaplacených zálohách na pojistné na důchodové pojištění.“

Již 26.1.2022 ČSSZ spustila novou online službu „Inventura o zaplacených zálohách na pojistné na důchodové pojištění OSVČ.“ Podnikatelé tak budou mít všechny informace o svém pojištění k nahlédnutí na ePortálu ČSSZ.

Více ZDE >>